MÖBLER / Bord / Lampbord 8963632
nr 896 3632
Lampbord
50-tal, kulfätter, diameter: 40, höjd: 45
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:41:56
100 kr
150 kr
300 kr
450 kr
600 kr